Správa majetku

Pomůžeme vám dlouhodobě ochraňovat, rozšiřovat a spravovat váš majetek. Na vaše finance se díváme v širších souvislostech a s respektem. Ať už preferujete investice do nemovitostí, vlastního podnikání nebo do cenných papírů. S rozvahou pro vás vybereme nejlepší strategii. Budeme vám oporou při veškerých finančních rozhodnutích a vše potřebné za vás vyřídíme. O svůj majetek budete mít postaráno bez starostí a obav. A to klidně po celý váš život.

Proč vyřešit správu investic a majetku s námi?

Získáte komplexní a dlouhodobý servis

Jsme schopni vám zajistit kompletní správu vašeho majetku včetně investic a nemovitostí. Naše doporučení se vždy odráží od precizně realizovaných analýz a důkladného poznání vaší situace. Sami nabízíme komplexní znalosti a osobní zkušenosti s investováním do nemovitostí i vlastního podnikání, s investicemi do cenných papírů nebo s čerpáním investičních úvěru.

Poradenství zakládáme na vztazích

Každý klient má u nás svého poradce, o vaše investice a majetek se současně staráme jako sehraný tým podle sdílených pravidel, metodik a hodnot. Díky tomu vám můžeme kontinuálně poskytovat vysoce kvalitní a spolehlivé služby. Jsme připraveni vám být partnerem po celý život a finance spravovat podle toho, jak se budou vyvíjet vaše životní potřeby a cíle.

S jakými situacemi a otázkami vám pomůžeme?

Jak při správě investic a majetku postupujeme?

Bardoň finance pomáhá
216 +

Spokojených klientů

375 +

Sjednaných investic

49 mil. Kč +
Celkový objem investic

Jak jsme pomohli v konkrétních případech?

Dlouhodobá investice

Investice

Zdeněk nás oslovil ohledně investic. Na účtu se mu „válelo“ uspořených několik set tisíc korun, které chtěl dlouhodobě zhodnocovat, aby peníze nepřicházely vlivem inflace o svou hodnotu. Vzhledem ke svému vytíženému pracovnímu životu a mnoha koníčkům ve volném čase však neměl na správu svých investic dostatek energie a času.

Problém

Ačkoliv se Zdeněk v problematice investování mírně orientoval, sám si netroufal podnikat žádné kroky. Zároveň chtěl mít se svými financemi co nejméně starostí a neztrácet jejich správou svůj drahocenný čas, který by mohl věnovat práci nebo rodině. Nebyl proto v té době schopen najít způsob, jak peníze investovat bez postoupení příliš vysokého rizika, zároveň s efektivním využitím aktuálních příležitostí trhu.

Řešení

Spolupráci jsme se Zdeňkem navázali v době, kdy světem cloumalo onemocnění COVID-19, které mimo jiné značně ovlivnilo situaci na akciových trzích. Zdeňkovi jsme po důkladném zvážení a propočítání všech možností doporučili investice do akcií.

Situaci na trhu jsme pro klienta následně bedlivě monitorovali a jakmile ceny námi nakoupených akcií narostly, část z nich jsme po domluvě se Zdeňkem na přelomu roku 2021 a 2022 prodali. Když poté začaly trhy padat, jeho peníze již byly uloženy v bezpečnějších nástrojích, které se během roku 2022 staly díky růstu základních sazeb opět zajímavě výnosnými.

Nejčastější
otázky & odpovědi

Jedná se o komplexní a systematickou práci s majetkem za účelem jeho dlouhodobé udržitelnosti a zhodnocení. Zahrnuje zejména finanční plánování a správu investičního portfolia, dále také například správu rodinného majetku, správu investičních nemovitostí, daňové plánování a další. Cílem této služby je mimo jiné dosažení ekonomické jistoty, zajištění i ochránění majetku a bohatství.

Jedná se o důvěryhodného prostředníka a odborníka na finance a majetek, který vykonává správu majetku a další související činnosti. Mezi ty patří například správa investic, účetní a daňové služby, pomoc s plánováním dědictví nebo s plánováním odchodu do důchodu (a zajištěním potřebných rezerv). Úkolem správce je provázení klienta na jeho dlouhodobé cestě vedoucí ke zvyšování, uchovávání a zhodnocování majetku, a zařizování všech s tím souvisejících potřebných úkonů.

Záleží, v jakém režimu správce své služby poskytuje. Pokud vystupuje například jako vázaný zprostředkovatel a o majetek se stará v užším slova smyslu, pak je odměňován formou provize (např. od daného fondu, finanční instituce apod.).

V druhém případě mu může být vyplácena dohodnutá odměna, například v podobě fixní sazby nebo odměny z objemu spravovaného majetku. U investic je rovněž velmi častá odměna na základě nejvyššího dosaženého výkonu (tzv. „hight water mark“), která motivuje správce k co nejefektivnější správě klientových financí.

Partneři

Nejnovější články

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na stáří. Jak se novinka (ne)vyplatí?

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na...

Začátkem roku 2024 se na našem trhu objevil nový nástroj, který sjednotil a rozšířil státem podporované možnosti, jak se zajistit…
Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu aneb Co nás letos čeká?

Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu...

Zatímco minulý rok se nesl v duchu vysokých úrokových sazeb hypoték a klesajících transakčních cen nemovitostí, letos to vypadá, že…
Hypotéka na koupi v 10 krocích

Hypotéka na koupi v 10 krocích

Nákup nemovitosti obvykle řešíme jednou či dvakrát za život a většinou se přitom nevyhneme žádosti o hypotéku. Aneb musíme projít…
DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na stáří. Jak se novinka (ne)vyplatí?

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na...

Začátkem roku 2024 se na našem trhu objevil nový nástroj, který sjednotil a rozšířil státem podporované možnosti, jak se zajistit…
Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu aneb Co nás letos čeká?

Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu...

Zatímco minulý rok se nesl v duchu vysokých úrokových sazeb hypoték a klesajících transakčních cen nemovitostí, letos to vypadá, že…

Novinky ze světa financí

Přihlaste se k odběru našeho finančního newsletteru a získejte aktuální tipy a rady. Jako speciální bonus obdržíte e-book Vše o hypotéce – váš praktický průvodce světem hypoték, který vám pomůže lépe porozumět tomuto tématu. Odesláním vašeho e-mailu vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami pro zpracování osobních údajů.

Získejte odborné poradenství

Kancelář

Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Parkování

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle budovy.

MHD

Přímo u kanceláře se nachází zastávka MHD Pionýrská.

Zajímá vás cokoli dalšího? Napište nám!

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vše co potřebujete vědět o hypotéce na jednom místě

Zadejte svůj e-mail a my Vám elektronickou knihu „Vše co potřebujete vědět o hypotéce“ obratem pošleme. Čas od času vám navíc ve schránce necháme zajímavé a užitečné novinky ze světa financí doplněné o naše cenné postřehy z praxe. Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.