Investice

Smyslem naší práce je pomáhat Vám s financemi a tím usilovat o usnadnění a zlepšení Vašeho života. Přenechejte Vaše starosti zkušeným poradcům s výbornými referencemi.

Investice

Vzdělání a zkušenosti

V praxi už jsme déle než 10 let. Trh však nestojí na místě a proto neustále pokračujeme ve vzdělávání, abychom mohli přinášet ty nejlepší služby.

Výhodnější podmínky

Díky znalosti možností a objemu obchodu Vám můžeme nabídnout ceny a podmínky, na které běžný klient nedosáhne.

Vše řešíte na jednom místě

S námi vyřídíte vše spojené s financemi na jednom místě. Řídíme Vaše portfolio jako celek.

Jak Vám můžeme pomoci?

Jak jsme pomohli v konkrétních případech?

Pojištění pro každého

Pojištění

Na internetu nás oslovila mladá klientka, která si chtěla zajistit příjem. Kromě investic měla zájem i o životní pojištění.

Problém

Slečna bohužel trpěla vzácným onemocněním, kvůli kterému ji hrozil v budoucnu invalidní důchod. Když o pojištění dříve usilovala, vždy ji pojišťovna odmítla.

Řešení

Zdravotní stav klientky jsme nechali posoudit v osmi pojišťovnách. Většina odpovědí byla zamítavých, ale našla se jedna, která klientku přijal do pojištění přijala. Dostala sice přirážku, ale je zajištěna i pro případné potíže s jejím stávajícím onemocněním.

Dlouhodobá investice

Investice

Zákazník mě oslovil ohledně investic. Měl sumu několik set tisíc korun. Šlo mu spíše o dlouhodobější zhodnocení.

Problém

Klient se v problematice trochu orientoval, ne však natolik, aby si své investice do cenných papírů řídil sám. Zároveň se o to nechtěl starat a ztrácet s tím čas. Nebyl tou dobou schopen najít způsob, jak peníze investovat, aby nepostupoval příliš vysoké riziko a zároveň využíval aktuálních situací na trhu.

Řešení

Začali jsme spolupracovat v době, kdy světem cloumalo onemocnění COVID-19. Této události se však dalo na akciových trzích využít. Po nárůstu ceny akcií jsme část z nich prodali na přelomu roku 2021 a 2022. Trhy poté začaly padat, ale peníze již byly uloženy v bezpečnějších nástrojích, které se během roku 2022 díky růstu základních sazeb staly opět zajímavé.

Najdeme cestu

Poradenství

Významný zákazník měl požadavek na to, aby v budoucnu vybudoval pasivní příjem nejdříve ve výši 50 a následně 100 tisíc.

Problém

Klientovi bylo do třicítky, několik let podnikal a neměl našetřené vlastní zdroje. Vlastnil jeden byt. V bance tou dobou nemohl pořádně dosáhnout na úvěr.

Řešení

Nachystali jsme několikaletý plán, který k pasivnímu příjmu povede. Klient upravil daňovou politiku, získal tím hypotéku, za kterou nakoupil nemovitosti, které pronajal. Dále investoval peníze do svého podnikání a do aktiv, které jsme považovali za vhodné pro vytváření pasivního příjmu. Do dvou let dosáhl svého prvního cíle a do pěti let druhého.

Řešení vlastního bydlení

Hypotéky

Mladý pár si chtěl v Brně pořídit vlastní bydlení. Oba dva byli po vysoké škole a dívali se po bytech. Po pár prohlídkách našli nemovitost, která jim vyhovovala. Když se začali zajímat o hypotéku, narazili na problém, že jim banka nechtěla uznat příjmy.

Problém

Mladá paní zrovna začala s podnikáním a neměla ještě podané daňové přiznání. Její přítel učil na univerzitě a pobíral stipendium. Pro většinu bank se tyto příjmy nezdály být dlouhodobě udržitelné, jelikož stipendium jednou skončí a u podnikání bez daňového přiznání není historie, ze které by se dalo vycházet. Navíc neměli našetřeno moc peněz do základu.

Řešení

S klienty jsem se znal, situaci jsme probrali a začal jsem hledat banku, která uzná příjmy z nového podnikání a ze stipendia zároveň. Jedna ze čtrnácti zkoumaných bank toto opravdu umožňovala. Dále jsme se domluvili s rodiči od klienta, kteří dali svůj byt do zástavy a ten nahradil vlastní zdroje. Dnes už klienti v bytě spokojeně bydlí i se svou narozenou dcerou.

Peníze, když jsou potřeba

Úvěry

Klient se rozhodl zrekonstruovat rodinný dům, tak aby v něm mohl dvougeneračně bydlet se svými rodiči. Pracoval ve fabrice jako technik. V minulosti si vzal nějaké půjčky, které nyní doplácel.

Problém

Jelikož v domě žilo několik generací, nechtěl dům dávat do zástavy. Když oslovil svého známého, co dělal ve stavební spořitelně, tak se dozvěděl, že v požadované výši nelze úvěr bez ručení nemovitostí vyřídit.

Řešení

Domluvili jsme si schůzku, kde jsme se o všem pobavili. Zvolili jsme řešení, že se oprava domu zaplatila z kombinace dvou úvěrů ze stavebního spoření. Navíc jsme zkonsolidovali stávající půjčky, klientovi odpadl nájem a nakonec mu zůstávalo měsíčně více peněz, než před tím, co se do toho pustil.

Reference

Pan Bardon je skvely financni poradce a taky nesmirne ochotny clovek. Dokazal mi vyborne poradit, jak uz co se tyce hypoteky, tak pojisteni. Vzdy take odpovidal obratem a s ochotou pomoci s cimkoli jsem potrebovala. Okrajove jsem komunikovala i s pani Pinosovou, ktera byla rovnez velmi mila a vstricna. Obema moc dekuji za skvely pristup a firmu urcite doporucuji vsem, kteri hledaji kvalitniho financniho poradce.
Michal Tříska
Michal Tříska
1692791869
Důvěryhodný, vyznají se, přátelský přístup. Doporučuji!
Řešila jsem pojištění domácnosti a odpovědnosti s paní Bc. Lenkou Piňosovou a věřím, že nikoho lepšího jsem si vybrat nemohla. Vše mi vysvětlila, poradila a nakonec jsme vybraly variantu, která je pro mě nejlepší. Navíc jsme vše vyřešily po e-mailu a telefonu, aniž bych musela fyzicky kamkoli chodit, což mi velmi pomohlo. Mohu paní Piňosovou jen doporučit, byla velmi milá, takže jsem se cítila skoro jako na kávě s kamarádkou.
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
1691344880
Na základě našich požadavků a situace nám byl vypracován podrobný finanční plán panem Ing. Dvorským, díky kterému jsme si mohli nastavit cíle do budoucnosti. Rozhodně doporučuji.
Neuvěřitelné znalosti, které jsem u jiných poradců nikdy neviděla. Každá jeho rada byla při vyřizování naší hypotéky nad zlato. Jednoznačně doporučuji!
Matěj Saitz
Matěj Saitz
1666245422
Se spoluprací s panem Bardoněm při vyřizování hypotečního úvěru jsem byl plně spokojen a každému bych jej doporučil.
Výborná komunikace, rychlé a věcné jednání. Doporučuji.
David Šesták
David Šesták
1666019951
Vše vyřešeno rychle, efektivně a výhodně.
Lukáš Linhart
Lukáš Linhart
1660105784
Aleš Pala
Aleš Pala
1659696361
Jednání s panem Bardoněm bylo velmi solidní a rychlé, veškeré informace jsme dostali detailně, podklady jsme díky tomu obstarali bez prodlení. Schůzky jsme mohli domluvit i na pozdější hodinu, což nám velmi pomohlo s ohledem na pracovní vytížení. Byli jsme velmi spokojení.
Jaroslav Remeš
Jaroslav Remeš
1659631095
Mohu jen a jen doporučit.!!Budu se těšit na další spolupráci.
Michal Zavodny
Michal Zavodny
1654423886
Moc doporučuju! Člověk na pravém místě.
Lenka Trlicová
Lenka Trlicová
1650895757
Pan Bardoň je skvělý profesionál. Oceňuji vstřícný přístup a trpělivé vysvětlení všech mých otázek ohledně hypotéky. Dalším bonusem je rychlá a efektivní komunikace, která ušetřila dost času. Rozhodně budu spolupracovat i nadále a doporučuji.
S panem Bardoňem jsem více než spokojená. Oslovila jsem ho na základě doporučení od známých, když jsme si brali hypotéku, aby nám s ní pomohl. Byl skvělý, pomohl nám najít řešení k dosažení požadované hypotéky. Poté jsme mu svěřili do rukou i životní pojištění, pojištění na dům, auta, investování apod. Jsem s ním opravdu moc spokojená, i když to se mnou neměl lehké - rozvod, následně přepis hypoték na nový projekt, přepis hypoték na nového vlastníka. Vždy byl ochotný a vše mi vysvětlil a hledal to nejschůdnější a nejlepší řešení. Má také svoje asistentky, takže je schopen řešit opravdu spoustu věcí - např. co se týče pojistných plnění, stačí zavolat asistence a ta vše vyřeší za mě, já pouze doložím, co si pojišťovna žádá. Nikdy nebyl žádný problém, vždy je ochotný, vše vysvětlí a tak to také má být. Opravdu doporučuji!!!
Jan Rada
Jan Rada
1649129565
Přístup pana Bardoně při řešení naší hypotéky, což byl veliký oříšek, byl velice profesionální, vstřícný a lidský. O vyřizování potřebných dokumentů jsme se nemuseli starat, pouze chodit k podpisu. Ochotně a svědomitě s námi řešil každý krok hypotéky a následně i kompletní pojištění. Rozhodně doporučuji spolupráci s ním. Za nás má 100 bodů z 10.
Jakub Král
Jakub Král
1649078749
Profesionalita, komunikativnost, držení termínů a lidský přístup.Mohu doporučit.
Ondřej Benc
Ondřej Benc
1649069884
Pan Bardoň je náš rodinný finanční poradce a jeho služeb využíváme již několik let. Má velmi dobrý přehled co se týká hypotečního trhu, pomůže i při řešení investic. Kromě jeho odbornosti je nutné ocenit i příjemné jednání, zájem o klienta a smysl pro humor. Doporučuji.
Se službami pana Bardoně jsem velmi spokojená. Má velice profesionální přístup. Vždy mi bylo vše důkladně vysvětleno. Spravuje mi několik finančních produktů. Oceňuji rychlou komunikaci, díky které mnohdy není ani potřeba osobní schůzka, což značně šetří čas.
Marek Sýkora
Marek Sýkora
1649004667
ondra korkes
ondra korkes
1648726238
Všechno proběhlo tak jak mělo. Byli jsme se službami spokojeni.
Nevtíravý praktický poradce s přehledem.
S panem Michalem Bardoňem jsme byly velmi spokojení. Ve Všem vyjde vstříc, poradí, pomůže. Můžeme jen doporučit.
Jiří Homolka
Jiří Homolka
1648545880
I v této komplikované době nám zařídil hypotéku s velmi příznivými podmínkami, můžu jen doporučit!
Tomáš Slíva
Tomáš Slíva
1648529239
Děkuji za profesionální přístup.Mohu s klidem doporučit .
Tomáš Majda
Tomáš Majda
1648494091
KAREL HODIS
KAREL HODIS
1648460068
Po stránce profesionality, odborných znalostí a řešení nestandardních případů p. Bardoň nemá konkurenci. Všechna svoje financování řeším výhradně s ním a vždy k plné spokojenosti. 🙂
david martinek
david martinek
1648451868
S panem Bardoněm jsem maximálně spokojený. Řešil jsem s ním hypoteční úvěr, pojištění apod. a nad míru jsem spokojený. Vysvětlí, poradí a vždy si najde čas, když s ním potřebuji něco konzultovat. Mohu jenom doporučit.
Martin Peška
Martin Peška
1648381750
Naprostá spokojenost, péče o klienta je tady na prvním místě. Díky panu Bardoňovi jsme dostali hypotéku i když jsme na tom zrovna nebyly nejlíp a to i s nejnižším možným úrokem a několika letou fixací. A ten přístup? Naprostá spokojenost!
Jakub Hauser
Jakub Hauser
1648369780
Mám naprosto skvělou zkušenost. Všechno fungovalo velmi rychle, precizně a hledalo se vyloženě nejlepší řešení pro mně 🙂 Určitě vřele doporučuji, já se také vrátím.
Pavel Vokál
Pavel Vokál
1648221599
S panem Barďoněm spolupracuji již déle a vždycky jsem byl maximálně spokojený. Od obyčejné odpovědnostní pojistky přes pensijko až po hypotéku, vždy vše proběhlo bez nejmenšího problému a servis byl mnohdy nad rámec očekávání a původních požadavků
Jan
Jan
1648221113
Přestože hodnocení příbuzného není úplně objektivní, ze zkušeností svých i mých známých mohu Michalovy služby jednoznačně doporučit.
Jakub Flasik
Jakub Flasik
1648220820
Maximálna spokojnosť.
David Hmíra
David Hmíra
1648220295
Dobrej chlap
Naprostá spokojenost - profesionalita, rychlost a vyhovění požadavkům klienta. Velice kladně také hodnotím, že pan Bardoň je Vám vždy k dispozici na telefonu.
Děkuji za zajištění finanční služby dle potřeby!
Jan Trunečka
Jan Trunečka
1648212873
Již víceletá péče o portfolio fin. produktů probíhá k mé plné spokojenosti.
Velmi profesionální přístup, pan Bardoň je opravdový expert. Velká spokojenost celé rodiny
Michal Mrňka
Michal Mrňka
1648209930
Profi služby, člověk na svém místě. Vždy dobře poradí a to nejen s prvotním výběrem služeb, ale i s jejich následným bezproblémovým chodem. Vážím si také toho, že nevnucuje žádné zbytečnosti. Mohu jen doporučit.
Václav Král
Václav Král
1648209868
Mám výbornou zkušenost. Hypoteční úvěr, klasický spotřebitelský na fotovoltaiku, životní pojistky a pojistky domu a domácnosti. Vše proběhlo hladce, bez problému. Profesionál, lidský přístup.
Výborná spolupráce, rozumný poradce, vysvětlí, zařídí, upozorní na možná rizika.
David Dvorský
David Dvorský
1648207945
Profesionál na svém místě. Doporučuji!
Tomáš Fiala
Tomáš Fiala
1648207753
Ivan Foltýn
Ivan Foltýn
1648207679
S Michalem spolupracuji několik let a jde o skutečného profesionála na poli financí, jež staví své klienty vždy na první místo. Pokud potřebujete konzultaci v oblasti hypotečních úvěrů, mohu jeho služby plně doporučit.
Doporučuji.
S panem Bardoněm máme nejlepší zkušenosti. Pomohl nám s hypotečním úvěrem i s pojištěním. Vždy poradí , najde si čas i když by nemusel. Velice příjemný přístup a jednání. Za mě a manžela můžeme jen doporučit.
Přemysl Král
Přemysl Král
1640031668
Pana Bardoně jsem kontaktoval s žádostí o pomoc při výběru správného hypotečního produktu. Od začátku probíhaly pravidelné schůzky s vysvětlením celé problematiky a návrhem několika vhodných produktů. Cením osobitý přístup, vlastní iniciativu k dotažení celé věci do konce a hlavně vysvětlení souvislostí laickým způsobem.
marcel dolinsky
marcel dolinsky
1636467007
se sluzbama sem byl nadmiru spokojen, chvalim profesionalny a osobny pristup.
Petr Hansel
Petr Hansel
1580113860
S přístupem jsem nadmíru spokojený. Na prvním místě bylo porozumění mým požadavkům. Po té co jsem byl seznámen, jakým způsobem pan Bardoň funguje, probíhala spolupráce zcela profesionálně. Bylo nabídnuto více variant s rozdílnou finanční náročností. Díky tomu jsem získal ideální produkt, který bych při návštěvě první banky určitě nezískal. Těším se, že budeme spolupracovat dlouhodobě.
Další recenzejs_loader

Urna, mi mi, sit purus euismod. Rhoncus libero sed urna nullam quis semper. Pretium, posuere urna eu tellus tellus sed est. 

Hodnocení Google
5.0
Na základě 51 hodnocení
js_loader

Nejnovější články

Jak se za 10 let stát milionářem?

Jak se za 10 let stát milionářem?

V tomto článku se podíváme na to, jestli se běžný člověk mohl stát za posledních 10 let „milionářem“. Rok 2011. Pojďme…
Zdražování stavebního materiálu a hypotéka na výstavbu

Zdražování stavebního materiálu a hypotéka na výstavbu

Článek aktualizován k 1. 3. 2022 Proč stavební materiál zdražuje? V poslední době dochází k výraznému zdražování stavebního materiálu a to v řádu…
Hypotéka na výstavbu

Hypotéka na výstavbu

Článek aktualizován k 1. 3. 2022 Mnoho lidí sní o tom, že si postaví vlastní dům. Kromě stavebních otázek potom…
Jak se za 10 let stát milionářem?

Jak se za 10 let stát milionářem?

V tomto článku se podíváme na to, jestli se běžný člověk mohl stát za posledních 10 let „milionářem“. Rok 2011. Pojďme…
Zdražování stavebního materiálu a hypotéka na výstavbu

Zdražování stavebního materiálu a hypotéka na výstavbu

Článek aktualizován k 1. 3. 2022 Proč stavební materiál zdražuje? V poslední době dochází k výraznému zdražování stavebního materiálu a to v řádu…

Získejte odborné poradenství

Kdykoli se na nás obraťte. Konzultace je zdarma a určitě Vám dokážeme pomoci.

Kancelář

Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Parkování

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle budovy.

MHD

Přímo u kanceláře se nachází zastávka MHD Pionýrská.

Zajímá Vás cokoli dalšího? Napište nám!

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vše co potřebujete vědět o hypotéce na jednom místě

Zadejte svůj e-mail a my Vám elektronickou knihu „Vše co potřebujete vědět o hypotéce“ obratem pošleme. Čas od času vám navíc ve schránce necháme zajímavé a užitečné novinky ze světa financí doplněné o naše cenné postřehy z praxe.