Povinné informace

Bardoň finance je obchodní značka a doména společnosti, v rámci které podnikáme ve dvou právnických osobách:

  • Bardoň finance s. r. o. (IČ 14071142, se sídlem Brněnská 462/47, Povel, 779 00 Olomouc, vedená u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou C 87877), která vykonává zprostředkovatelskou(provizní) činnost;
  • a Bardoň analytika s. r. o.(IČ 17797861, se sídlem Brněnská 462/47, Povel, 779 00 Olomouc, vedená u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou C 94632) , která poskytuje nezávislé placené finanční poradenství. 

Důvodem rozdělení naší činnosti na dvě samostatné služby byla snaha vykonávat objektivní finanční poradenství v souladu s našimi principy, což zprostředkovatelská činnost mnohdy neumožňuje. Také proto jsme se rozhodli přinést našim klientům možnost využít rovněž  nezávislého poradenství. A činnost obou služeb pro větší přehled a transparentnost oddělili.

Pokud není explicitně uvedeno jinak, je tento tento web psán za Bardoň finance s. r. o., neboť zprostředkovatelské služby jsou v tuto chvíli naší hlavní činností.

Všechny finanční produkty propagované a nabízené na těchto stránkách vám poskytujeme jako společnost Bardoň finance s.r.o., která funguje v režimu vázaného zástupce a jejím účelem je klientům zprostředkovávat finanční produkty prostřednictvím našich finančních poradců uvedených na tomto webu, a to v roli vázaného zástupce pro investičního / samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o. (IČ 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, 110 00 Praha 1), v následujících finančních oblastech: 

  • investice podle zákona č. 256/2004 Sb., 
  • spotřebitelské úvěry dle zákona č. 257/2016 Sb., 
  • pojištění dle zákona č. 170/2018 Sb., 
  • doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb. 

Naše oprávnění je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky, kde také najdete aktuální informace a podrobnosti o naší registraci a rozsahu našeho oprávnění.

Detailní právní informace k nabízeným službám a produktům (včetně reklamačního řádu, možnosti podání stížnosti, řešení sporů, orgánu dohledu, udržitelnosti atd.) najdete na stránkách SAB servisu.

Kromě výše popsané zprostředkovatelské činnosti poskytujeme rovněž nezávislou činnost, a to prostřednictvím samostatné firmy Bardoň analytika s.r.o. (IČ 17797861, se sídlem Brněnská 462/47, Povel, 779 00 Olomouc). Nezávislá činnost funguje na principu placeného finančního poradenství a jejím cílem je vytváření obecných analýz týkajících se financí, bez zprostředkovávání finančních produktů, ke kterým nemá firma Bardoň analytika potřebná oprávnění. 

Pokud na těchto stránkách hovoříme o placeném poradenství v režimu Bardoň analytika, pak je tato informace explicitně uvedena. Stejně tak jsou naši klienti vždy předem srozuměni o tom, v jakém režimu jim dané služby poskytujeme.

Informace o zpracování osobních údajů klientů, potenciálních klientů a dodavatelů společnosti Bardoň finance s.r.o. ze stažení zde

Získejte odborné poradenství

Kancelář

Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Parkování

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle budovy.

MHD

Přímo u kanceláře se nachází zastávka MHD Pionýrská.

Zajímá Vás cokoli dalšího? Napište nám!

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vše co potřebujete vědět o hypotéce na jednom místě

Zadejte svůj e-mail a my Vám elektronickou knihu „Vše co potřebujete vědět o hypotéce“ obratem pošleme. Čas od času vám navíc ve schránce necháme zajímavé a užitečné novinky ze světa financí doplněné o naše cenné postřehy z praxe. Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.