Mám zájem o e-book

Investiční úvěr

Pomůžeme vám získat finance na vaše investiční záměry. Nad investičními úvěry přemýšlíme v souvislostech a vše pro vás vyřídíme od prvního do posledního formuláře. Najdeme pro vás takové řešení, které bude smysluplně odpovídat vašim finančním možnostem, a zároveň pro vás bude skutečně výhodné. Jak z hlediska nákladů, tak výnosů.

Proč vyřešit investiční úvěry s námi?

V investicích i úvěrech se vyznáme

Nabízíme komplexní znalosti s investicemi, i úspěšným sjednáváním a nastavováním úvěrů. S investováním do nemovitostí či vlastního podnikání máme navíc bohaté osobní zkušenosti. Díky tomu pro vás dokážeme systematicky posoudit výhodnost úvěrového řešení a vybrat ten nejvýhodnější produkt.

Jednáme ve vašem zájmu

Vážíme si důvěry, s jakou se na nás obracíte. Také proto vám vždy doporučíme jen taková řešení, za kterými si opravdu stojíme, a kterým věříme. Pokud by pro vás některý z produktů byl příliš rizikový nebo opravdu nevýhodný, na rovinu vám o všem řekneme. A nikdy vás nebudeme tlačit do rozhodnutí jen kvůli našim případným provizím.

S jakými situacemi a otázkami vám pomůžeme?

Jak při řešení investičních úvěrů postupujeme?

Bardoň finance pomáhá

291 +

Klientů s úvěrem

376 +

Sjednaných úvěrů

706 mil. Kč +

Objem sjednaných úvěrů

Jak jsme pomohli v konkrétních případech?

Peníze, když jsou potřeba

Úvěry

S Lukášem jsme řešili úspěšné vyřízení úvěru, na který původně nedosáhl. Klient totiž přemýšlel nad vlastním bydlením a jako nejvhodnější se mu jevila možnost zrekonstruovat rodinný dům, ve kterém by následně mohl dvougeneračně bydlet se svými rodiči. Lukáš pracoval jako technik ve výrobě a v té době doplácel ještě nějaké půjčky z minulosti.

Problém

Jelikož ve starším domě žilo současně několik generací Lukášovy rodiny, nepřicházela z jeho strany v úvahu možnost dát dům do zástavy. Zkoušel proto oslovit svého známého pracujícího ve stavební spořitelně, ani ten mu ale nepomohl. Klientovi bylo řečeno, že v požadované výši nelze úvěr bez ručení nemovitostí vyřídit.

Řešení

S Lukášem jsme si domluvili schůzku a vše pořádně probrali. Nakonec jsme situaci šikovně vyřešili tak, že se oprava domu zaplatila z kombinace dvou úvěrů ze stavebního spoření. Tedy bez potřeby zastavovat nějakou nemovitost.

Klientovi jsme navíc výhodně zkonsolidovali stávající půjčky a díky tomu, že zanedlouho již bydlel ve svém, mu odpadla také nutnost platit nájem. I přes splácení úvěrů mu měsíčně nakonec zůstávalo na účtu dokonce více peněz než před zahájením naší spolupráce.

Nejčastější
otázky & odpovědi

Mohou být účelové i neúčelové, záměr se většinou odráží od toho, kdo si je sjednává. Fyzické osoby si investiční úvěry typicky berou na pořízení nemovitosti k pronájmu. Podnikatelé je zase mohou využívat k nákupu investičního hmotného i nehmotného majetku (tedy třeba k financování vybavení, technologií, dopravních prostředků, stavby, koupě či rekonstrukce nemovitostí, nebo dokonce marketingové propagace).

Provozní úvěry jsou určené pro podnikatele a pohybujeme-li se v podnikatelské sféře, pak se od výše zmíněných investičních úvěrů liší v tom, že jsou flexibilnější. Slouží k financování oběžných aktiv, pohledávek, zásob a běžných i mimořádných provozních nákladů. Umožňují individuální nastavení splácení a úrokových sazeb nebo sjednání rezerv v podobě kontokorentu či resolvingu.

Vychází z tzv. pákového efektu, kdy k nákupu investičního majetku použijeme kombinaci vlastních a vypůjčených financí, přičemž právě díky úvěru mohou investovat i ti, kteří nemají na nákup investičního majetku dostatečně velký objem vlastních peněz.

Jakmile potom přináší daná investice (na kterou jsme si půjčili) vyšší výnos, než je úrok z úvěru na její splácení, jsme jednoduše řečeno „v plusu“. A tedy využíváme pákové výhody. 

Partneři

Nejnovější články

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na stáří. Jak se novinka (ne)vyplatí?

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na...

Začátkem roku 2024 se na našem trhu objevil nový nástroj, který sjednotil a rozšířil státem podporované možnosti, jak se zajistit…
Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu aneb Co nás letos čeká?

Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu...

Zatímco minulý rok se nesl v duchu vysokých úrokových sazeb hypoték a klesajících transakčních cen nemovitostí, letos to vypadá, že…
Hypotéka na koupi v 10 krocích

Hypotéka na koupi v 10 krocích

Nákup nemovitosti obvykle řešíme jednou či dvakrát za život a většinou se přitom nevyhneme žádosti o hypotéku. Aneb musíme projít…
DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na stáří. Jak se novinka (ne)vyplatí?

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na...

Začátkem roku 2024 se na našem trhu objevil nový nástroj, který sjednotil a rozšířil státem podporované možnosti, jak se zajistit…
Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu aneb Co nás letos čeká?

Aktuální situace na hypotečním a nemovitostním trhu...

Zatímco minulý rok se nesl v duchu vysokých úrokových sazeb hypoték a klesajících transakčních cen nemovitostí, letos to vypadá, že…

Novinky ze světa financí

Přihlaste se k odběru našeho finančního newsletteru a získejte aktuální tipy a rady. Jako speciální bonus obdržíte e-book Vše o hypotéce – váš praktický průvodce světem hypoték, který vám pomůže lépe porozumět tomuto tématu. Odesláním vašeho e-mailu vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami pro zpracování osobních údajů.

Získejte odborné poradenství

Kancelář

Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Parkování

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle budovy.

MHD

Přímo u kanceláře se nachází zastávka MHD Pionýrská.

Zajímá vás cokoli dalšího? Napište nám!

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vše co potřebujete vědět o hypotéce na jednom místě

Zadejte svůj e-mail a my Vám elektronickou knihu „Vše co potřebujete vědět o hypotéce“ obratem pošleme. Čas od času vám navíc ve schránce necháme zajímavé a užitečné novinky ze světa financí doplněné o naše cenné postřehy z praxe. Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.