Pojištění auta

Potřebujete sjednat povinné ručení, havarijní pojištění vozidel nebo pojištění asistenčních služeb? Všechnu administrativu vyřídíme za vás, nastavíme optimální limity a rozsahy pojištění. Důkladně také zvážíme nejrůznější možná rizika, abyste byli v případě škody plně krytí a zabezpečení. V rámci dlouhodobého servisu se postaráme o to, abyste byli pojištění jen na to, co je pro vás opravdu výhodné.

Proč řešit pojištění auta s námi?

Bleskové sjednání, komplexní posouzení

Pojišťování aut je pro nás každodenní záležitostí a z praxe již víme, jak důležité je posouzení všech detailů, limitů, rozsahu služeb i možných rizik, na která se často zapomíná (nebo se v případě srovnávačů pojištění opomíjí). Pojištění vozidel jsme schopni vyřídit spolehlivě a extra rychle, online často ještě v den poptávky.

O pojištění se neustále staráme

Pojištění pro vás pravidelně přepočítáváme, abyste vždy platili pouze za to, co vám může být reálně vyplaceno. Stejně tak vám v čase překontrolujeme, zda vám pojišťovny částky pojištění nezvyšují a případně s nimi vše potřebné vyjednáme. Pohlídáme vám rovněž dostupné bonusy, stejně tak jsme schopni na dražší auta vyjednat individuální slevy a výhody.

S jakými situacemi a otázkami vám pomůžeme?

Jak při sjednání pojištění auta postupujeme?

Bardoň finance pomáhá

649 +

Spokojených klientů

1322 +

Sjednaných smluv

10 mil. Kč +

Sjednaná výše ročního pojistného

Jak jsme pomohli v konkrétních případech?

Pojištění pro každého

Pojištění

Mladá slečna Klára se na nás obrátila přes internet. Potřebovala pomoct ve své nesnadné situaci. Měla zájem o zajištění pasivního příjmu, kromě investic ale chtěla sjednat také životní pojištění.

Problém

Klára bohužel trpěla vzácným onemocněním, kvůli kterému ji v budoucnu hrozila snížená mobilita a tím i invalidní důchod. Když proto o pojištění sama usilovala, pojišťovna ji vždy odmítla. Z obav o svou sníženou zaměstnatelnost a hrozící tíživou ekonomickou situaci potřebovala získat určitou finanční jistotu.

Řešení

Nejprve jsme Klářin zdravotní stav nechali posoudit hned v osmi pojišťovnách. Ačkoliv byla většina odpovědí zamítavá, díky naší silnější vyjednávací pozici a vytrvalému přístupu nám nakonec jedna z oslovených pojišťoven klientku úspěšně přijala a uzavření životního pojištění umožnila. Za Kláru jsme následně vyřídili všechno potřebné, včetně zjištění a vysvětlení případných podmínek pojistné smlouvy. Kvůli zdravotnímu stavu bylo například nutné přistoupit na vyšší cenu pojištění, nicméně Klára s úlevou konečně získala zajištění i pro případné budoucí potíže, které by na základě jejího stávajícího zdravotního znevýhodnění mohly nastat.

Nejčastější
otázky & odpovědi

Povinné ručení musí mít ze zákona každý vlastník vozidla. Uhradí za vás škody na majetku a zdraví, které svým vozidlem způsobíte někomu jinému. 

Havarijní pojištění je dobrovolné a vztahuje se nehody způsobené vlastní vinou, případně na určité škody způsobené někým jiným. Například když vám vozidlo odře neznámý viník na parkovišti, nebo ho poničí vandalové.

Ze zákona patří mezi výluky úmyslná a trestná činnost, dále škody způsobené vlivem mimořádných událostí jako je válka, nepokoje či jaderná katastrofa. Ve výluku může někdy rovněž vyústit řízení vozidla pod vlivem, nebo bez řidičského oprávnění, řízení vozidla technicky nezpůsobilého k jízdě. U povinného ručení to dále může být situace, kdy svým autem narazíte do vlastní nemovitosti, nabouráte auto manžela/ky, které rovněž vlastníte atd.

U havarijního pojištění patří mezi standardní výluky především škody vzniklé v důsledku technické poruchy vozidla a jeho opotřebení, nebo škody způsobené použitím nevhodných pohonných hmot. V některých případech nemusí pojištění krýt ani škody, které nastaly mimo pozemní komunikaci (například v garáži).

Povinné ručení sjednané v České republice platí po celé Evropské unii, i v některých dalších zemích mimo EU – jejich přesný seznam najdete na své zelené kartě. Před dovolenou nebo cestou do zahraničí je dobré si také zjistit, jaké asistenční služby vám pojištění kryje (např. zda vás asistenční služba odtáhne, zajistí náhradní vozidlo apod.).

Partneři

Nejnovější články

Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Vyplatí se v Olomouci bydlení v nájmu, nebo je výhodnější si vzít hypotéku? Nejen na toto téma jsme uspořádali ve…
Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu v květnu 2024

Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu...

Letošní rok se podle očekávání měl nést v duchu zlevňujících hypoték, nicméně zdražujících se nemovitostí. Nyní se blížíme k polovině…
DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na stáří. Jak se novinka (ne)vyplatí?

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na...

Začátkem roku 2024 se na našem trhu objevil nový nástroj, který sjednotil a rozšířil státem podporované možnosti, jak se zajistit…
Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Vyplatí se v Olomouci bydlení v nájmu, nebo je výhodnější si vzít hypotéku? Nejen na toto téma jsme uspořádali ve…
Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu v květnu 2024

Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu...

Letošní rok se podle očekávání měl nést v duchu zlevňujících hypoték, nicméně zdražujících se nemovitostí. Nyní se blížíme k polovině…

Novinky ze světa financí

Přihlaste se k odběru našeho finančního newsletteru a získejte aktuální tipy a rady. Jako speciální bonus obdržíte e-book Vše o hypotéce – váš praktický průvodce světem hypoték, který vám pomůže lépe porozumět tomuto tématu. Odesláním vašeho e-mailu vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami pro zpracování osobních údajů.

Získejte odborné poradenství

Kancelář

Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Parkování

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle budovy.

MHD

Přímo u kanceláře se nachází zastávka MHD Pionýrská.

Zajímá vás cokoli dalšího? Napište nám!

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vše co potřebujete vědět o hypotéce na jednom místě

Zadejte svůj e-mail a my Vám elektronickou knihu „Vše co potřebujete vědět o hypotéce“ obratem pošleme. Čas od času vám navíc ve schránce necháme zajímavé a užitečné novinky ze světa financí doplněné o naše cenné postřehy z praxe. Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.