Nezávislé finanční poradenství

Nad rámec naší běžné zprostředkovatelské činnosti vám nabízíme v rámci naší druhé firmy Bardoň analytika také placené finanční poradenství, které primárně nesměřuje k uzavření žádného produktu. Tato služba je vhodná pro podrobné finanční plánování, konzultace finančních analýz nebo řešení komplexních problémů. Jednoduše tak můžete získat detailní i objektivní náhled na své peníze a jejich předpokládaný vývoj v čase.

Proč využít nezávislého finančního poradenství s námi?

Platíte jen za skutečně odvedenou práci

Nabízíme skutečně nezávislé poradenství s transparentním systémem odměňování, který se odvíjí od námi odpracovaného času. Na základě spolehlivých metodik i vlastního algoritmu pro vás vypracujeme nebo zkonzultujeme finanční plány či strategie. A to nezávisle na zprostředkování finančních produktů. Vždy se zárukou řešení upřednostňujícího vaše zájmy.

Disponujeme komplexní odborností

Nabízíme širokou škálu témat k analýze. Finanční plán jsme schopni sestavit i vyhodnotit na základě rozsáhlého spektra znalostí a velmi bohaté praxe. Napříč týmem poradců disponujeme vzděláním v oborech právo, aplikovaná matematika a ekonomie. Máme velké zkušenosti s investicemi, úvěry a nemovitostmi, chápeme rovněž finanční a daňová specifika podnikání.

S jakými situacemi a otázkami vám pomůžeme?

Jak při nezávislém finančním poradenství postupujeme?

Jak jsme pomohli v konkrétních případech?

Najdeme cestu

Poradenství

Aleš patřil již nějakou dobu k našim prémiovým klientům. Po čase se rozhodl, že si chce výrazně zvýšit svou životní úroveň a do budoucna vybudovat pravidelný pasivní příjem. Jeho cílem bylo si nejprve zajistit měsíční rentu ve výši 50 tisíc korun, a tuto částku po nějakém čase zdvojnásobit.

Problém

Alešovi bylo kolem třicítky. Věnoval se svému podnikání, ve kterém se mu sice dařilo, doposud však neměl uspořené žádné vlastní zdroje. Ačkoliv byl majitelem jednoho bytu, z pohledu banky nebyl vhodným žadatelem o úvěr, a nikdy pořádně nedosáhl na podmínky potřebné pro jeho schválení.

Řešení

Klientovi jsme vypracovali několikaletý finanční plán, jehož cílem byl pasivní příjem v požadované výši. V první řadě jsme Alešovi doporučili upravit daňovou politiku, díky čemuž konečně dosáhl na úvěr a mohl si vzít hypotéku. Za tu nakoupil nemovitosti, které následně začal pronajímat. Část peněz jsme mu rovněž doporučili investovat do vlastního podnikání a do aktiv, které jsme na základě našich metodik a analytických nástrojů vyhodnotili jako vhodné pro vybudování pasivního příjmu. 

Spolu s naší pomocí a všemi dílčími kroky finančního plánu dosáhl Aleš svého prvního cíle do dvou let od navázání naší spolupráce, druhého cíle o tři roky později.​​

Nejčastější
otázky & odpovědi

Často je záměrem podrobné vypracování finančního nebo investičního plánu a získání doporučení ohledně hospodaření s penězi a majetkem. Poradce následně může klienta na základě takového plánu vést ke splnění vytyčených cílů. Součástí služby může být rovněž edukace ohledně správné a dlouhodobé práce s penězi, obecné poradenství ohledně investování, finančních aspektů podnikání nebo koupě nemovitostí.

Jak je odměňován nezávislý finanční poradce?
Klient si ho platí přímo za odvedenou práci. Protože u tohoto typu služby nedochází ke  zprostředkování žádných finančních produktů, není poradce v tomto případě závislý na provizi. Cenu za placené finanční poradenství si stanovuje každá firma jinak, může být například odvozena od hodinové sazby.

Cílem provizního poradenství je zprostředkovat klientovi určité finanční produkty (hypotéku, úvěr, pojištění apod.), za které poradce získá ze strany poskytovatele těchto produktů provizi. Činnost finančního poradce se v tomto případě řídí právními předpisy a požadavky České národní banky.
Nezávislé poradenství naproti tomu nesměřuje k uzavření žádné smlouvy o finančním produktu. Poradce si platí přímo sám klient. Díky tomu má jistotu eliminace střetu zájmů a toho, že poradce není motivovaný případnou provizí a všechna doporučení jsou v nejlepším zájmu klienta.

Nejnovější články

Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Vyplatí se v Olomouci bydlení v nájmu, nebo je výhodnější si vzít hypotéku? Nejen na toto téma jsme uspořádali ve…
Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu v květnu 2024

Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu...

Letošní rok se podle očekávání měl nést v duchu zlevňujících hypoték, nicméně zdražujících se nemovitostí. Nyní se blížíme k polovině…
DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na stáří. Jak se novinka (ne)vyplatí?

DIP jako jednodušší způsob vytvoření rezervy na...

Začátkem roku 2024 se na našem trhu objevil nový nástroj, který sjednotil a rozšířil státem podporované možnosti, jak se zajistit…
Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Bydlení v Olomouci: praktické příklady z webináře

Vyplatí se v Olomouci bydlení v nájmu, nebo je výhodnější si vzít hypotéku? Nejen na toto téma jsme uspořádali ve…
Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu v květnu 2024

Aktuální situace na hypotečním a realitním trhu...

Letošní rok se podle očekávání měl nést v duchu zlevňujících hypoték, nicméně zdražujících se nemovitostí. Nyní se blížíme k polovině…

Novinky ze světa financí

Přihlaste se k odběru našeho finančního newsletteru a získejte aktuální tipy a rady. Jako speciální bonus obdržíte e-book Vše o hypotéce – váš praktický průvodce světem hypoték, který vám pomůže lépe porozumět tomuto tématu. Odesláním vašeho e-mailu vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami pro zpracování osobních údajů.

Získejte odborné poradenství

Kancelář

Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Parkování

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle budovy.

MHD

Přímo u kanceláře se nachází zastávka MHD Pionýrská.

Zajímá vás cokoli dalšího? Napište nám!

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vše co potřebujete vědět o hypotéce na jednom místě

Zadejte svůj e-mail a my Vám elektronickou knihu „Vše co potřebujete vědět o hypotéce“ obratem pošleme. Čas od času vám navíc ve schránce necháme zajímavé a užitečné novinky ze světa financí doplněné o naše cenné postřehy z praxe. Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.