Reference

Velmi si vážíme každé spolupráce a vaše spokojenost je naším nejlepším doporučením. Přečtěte si, co o nás říkají někteří klienti a přesvědčte se o našich kvalitách. Klidně i osobně, rádi vás poznáme.

5.0
Na základě 56 hodnocení
Tomik T
Tomik T
1710227238
Michal Bardoň je odborník s obrovským přesahem, rozsáhlými zkušenostmi a lidským přístupem v komunikaci. Díky za vše!
RICHARD Wagner
RICHARD Wagner
1706526845
Vstřícnost a profesionalita.
Vstřícnost, srozumitelnost, laskavý přístup a opravdový zájem o klienta. Spokojenost nad míru.
Jan Navrátil
Jan Navrátil
1705469706
Kontaktoval jsem pana Bardoně s více věcmi, které jsem jednu chvíli řešil - hypotéka, financování projektu a pojištění. Bylo potřeba probrat finanční plán a jakým způsobem se dá tato situace nejlépe řešit. Vše bylo skvěle vysvětleno a veškeré rozhovory a komunikace probíhaly vždy bez jakýchkoliv problémů. Byl jsem velmi spokojen, rozhodně doporučuji.
Pan Bardon je skvely financni poradce a taky nesmirne ochotny clovek. Dokazal mi vyborne poradit, jak uz co se tyce hypoteky, tak pojisteni. Vzdy take odpovidal obratem a s ochotou pomoci s cimkoli jsem potrebovala. Okrajove jsem komunikovala i s pani Pinosovou, ktera byla rovnez velmi mila a vstricna. Obema moc dekuji za skvely pristup a firmu urcite doporucuji vsem, kteri hledaji kvalitniho financniho poradce.
Michal Tříska
Michal Tříska
1692791869
Důvěryhodný, vyznají se, přátelský přístup. Doporučuji!
Řešila jsem pojištění domácnosti a odpovědnosti s paní Bc. Lenkou Piňosovou a věřím, že nikoho lepšího jsem si vybrat nemohla. Vše mi vysvětlila, poradila a nakonec jsme vybraly variantu, která je pro mě nejlepší. Navíc jsme vše vyřešily po e-mailu a telefonu, aniž bych musela fyzicky kamkoli chodit, což mi velmi pomohlo. Mohu paní Piňosovou jen doporučit, byla velmi milá, takže jsem se cítila skoro jako na kávě s kamarádkou.
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
1691344880
Na základě našich požadavků a situace nám byl vypracován podrobný finanční plán panem Ing. Dvorským, díky kterému jsme si mohli nastavit cíle do budoucnosti. Rozhodně doporučuji.
Neuvěřitelné znalosti, které jsem u jiných poradců nikdy neviděla. Každá jeho rada byla při vyřizování naší hypotéky nad zlato. Jednoznačně doporučuji!
Matěj Saitz
Matěj Saitz
1666245422
Se spoluprací s panem Bardoněm při vyřizování hypotečního úvěru jsem byl plně spokojen a každému bych jej doporučil.
Výborná komunikace, rychlé a věcné jednání. Doporučuji.
David Šesták
David Šesták
1666019951
Vše vyřešeno rychle, efektivně a výhodně.
Lukáš Linhart
Lukáš Linhart
1660105784
Aleš Pala
Aleš Pala
1659696361
Jednání s panem Bardoněm bylo velmi solidní a rychlé, veškeré informace jsme dostali detailně, podklady jsme díky tomu obstarali bez prodlení. Schůzky jsme mohli domluvit i na pozdější hodinu, což nám velmi pomohlo s ohledem na pracovní vytížení. Byli jsme velmi spokojení.
Jaroslav Remeš
Jaroslav Remeš
1659631095
Mohu jen a jen doporučit.!!Budu se těšit na další spolupráci.
Michal Zavodny
Michal Zavodny
1654423886
Moc doporučuju! Člověk na pravém místě.
Lenka Trlicová
Lenka Trlicová
1650895757
Pan Bardoň je skvělý profesionál. Oceňuji vstřícný přístup a trpělivé vysvětlení všech mých otázek ohledně hypotéky. Dalším bonusem je rychlá a efektivní komunikace, která ušetřila dost času. Rozhodně budu spolupracovat i nadále a doporučuji.
S panem Bardoňem jsem více než spokojená. Oslovila jsem ho na základě doporučení od známých, když jsme si brali hypotéku, aby nám s ní pomohl. Byl skvělý, pomohl nám najít řešení k dosažení požadované hypotéky. Poté jsme mu svěřili do rukou i životní pojištění, pojištění na dům, auta, investování apod. Jsem s ním opravdu moc spokojená, i když to se mnou neměl lehké - rozvod, následně přepis hypoték na nový projekt, přepis hypoték na nového vlastníka. Vždy byl ochotný a vše mi vysvětlil a hledal to nejschůdnější a nejlepší řešení. Má také svoje asistentky, takže je schopen řešit opravdu spoustu věcí - např. co se týče pojistných plnění, stačí zavolat asistence a ta vše vyřeší za mě, já pouze doložím, co si pojišťovna žádá. Nikdy nebyl žádný problém, vždy je ochotný, vše vysvětlí a tak to také má být. Opravdu doporučuji!!!
Jan Rada
Jan Rada
1649129565
Přístup pana Bardoně při řešení naší hypotéky, což byl veliký oříšek, byl velice profesionální, vstřícný a lidský. O vyřizování potřebných dokumentů jsme se nemuseli starat, pouze chodit k podpisu. Ochotně a svědomitě s námi řešil každý krok hypotéky a následně i kompletní pojištění. Rozhodně doporučuji spolupráci s ním. Za nás má 100 bodů z 10.
Jakub Král
Jakub Král
1649078749
Profesionalita, komunikativnost, držení termínů a lidský přístup.Mohu doporučit.
Ondřej Benc
Ondřej Benc
1649069884
Pan Bardoň je náš rodinný finanční poradce a jeho služeb využíváme již několik let. Má velmi dobrý přehled co se týká hypotečního trhu, pomůže i při řešení investic. Kromě jeho odbornosti je nutné ocenit i příjemné jednání, zájem o klienta a smysl pro humor. Doporučuji.
Se službami pana Bardoně jsem velmi spokojená. Má velice profesionální přístup. Vždy mi bylo vše důkladně vysvětleno. Spravuje mi několik finančních produktů. Oceňuji rychlou komunikaci, díky které mnohdy není ani potřeba osobní schůzka, což značně šetří čas.
Marek Sýkora
Marek Sýkora
1649004667
ondra korkes
ondra korkes
1648726238
Všechno proběhlo tak jak mělo. Byli jsme se službami spokojeni.
Nevtíravý praktický poradce s přehledem.
S panem Michalem Bardoňem jsme byly velmi spokojení. Ve Všem vyjde vstříc, poradí, pomůže. Můžeme jen doporučit.
Jiří Homolka
Jiří Homolka
1648545880
I v této komplikované době nám zařídil hypotéku s velmi příznivými podmínkami, můžu jen doporučit!
Tomáš Slíva
Tomáš Slíva
1648529239
Děkuji za profesionální přístup.Mohu s klidem doporučit .
Tomáš Majda
Tomáš Majda
1648494091
KAREL HODIS
KAREL HODIS
1648460068
Po stránce profesionality, odborných znalostí a řešení nestandardních případů p. Bardoň nemá konkurenci. Všechna svoje financování řeším výhradně s ním a vždy k plné spokojenosti. 🙂
david martinek
david martinek
1648451868
S panem Bardoněm jsem maximálně spokojený. Řešil jsem s ním hypoteční úvěr, pojištění apod. a nad míru jsem spokojený. Vysvětlí, poradí a vždy si najde čas, když s ním potřebuji něco konzultovat. Mohu jenom doporučit.
Martin Peška
Martin Peška
1648381750
Naprostá spokojenost, péče o klienta je tady na prvním místě. Díky panu Bardoňovi jsme dostali hypotéku i když jsme na tom zrovna nebyly nejlíp a to i s nejnižším možným úrokem a několika letou fixací. A ten přístup? Naprostá spokojenost!
Jakub Hauser
Jakub Hauser
1648369780
Mám naprosto skvělou zkušenost. Všechno fungovalo velmi rychle, precizně a hledalo se vyloženě nejlepší řešení pro mně 🙂 Určitě vřele doporučuji, já se také vrátím.
Pavel Vokál
Pavel Vokál
1648221599
S panem Barďoněm spolupracuji již déle a vždycky jsem byl maximálně spokojený. Od obyčejné odpovědnostní pojistky přes pensijko až po hypotéku, vždy vše proběhlo bez nejmenšího problému a servis byl mnohdy nad rámec očekávání a původních požadavků
Jan
Jan
1648221113
Přestože hodnocení příbuzného není úplně objektivní, ze zkušeností svých i mých známých mohu Michalovy služby jednoznačně doporučit.
Jakub Flasik
Jakub Flasik
1648220820
Maximálna spokojnosť.
David Hmíra
David Hmíra
1648220295
Dobrej chlap
Naprostá spokojenost - profesionalita, rychlost a vyhovění požadavkům klienta. Velice kladně také hodnotím, že pan Bardoň je Vám vždy k dispozici na telefonu.
Děkuji za zajištění finanční služby dle potřeby!
Jan Trunečka
Jan Trunečka
1648212873
Již víceletá péče o portfolio fin. produktů probíhá k mé plné spokojenosti.
Velmi profesionální přístup, pan Bardoň je opravdový expert. Velká spokojenost celé rodiny
Michal Mrňka
Michal Mrňka
1648209930
Profi služby, člověk na svém místě. Vždy dobře poradí a to nejen s prvotním výběrem služeb, ale i s jejich následným bezproblémovým chodem. Vážím si také toho, že nevnucuje žádné zbytečnosti. Mohu jen doporučit.
Václav Král
Václav Král
1648209868
Mám výbornou zkušenost. Hypoteční úvěr, klasický spotřebitelský na fotovoltaiku, životní pojistky a pojistky domu a domácnosti. Vše proběhlo hladce, bez problému. Profesionál, lidský přístup.
Výborná spolupráce, rozumný poradce, vysvětlí, zařídí, upozorní na možná rizika.
David Dvorský
David Dvorský
1648207945
Profesionál na svém místě. Doporučuji!
Tomáš Fiala
Tomáš Fiala
1648207753
Ivan Foltýn
Ivan Foltýn
1648207679
S Michalem spolupracuji několik let a jde o skutečného profesionála na poli financí, jež staví své klienty vždy na první místo. Pokud potřebujete konzultaci v oblasti hypotečních úvěrů, mohu jeho služby plně doporučit.
Doporučuji.
S panem Bardoněm máme nejlepší zkušenosti. Pomohl nám s hypotečním úvěrem i s pojištěním. Vždy poradí , najde si čas i když by nemusel. Velice příjemný přístup a jednání. Za mě a manžela můžeme jen doporučit.
Přemysl Král
Přemysl Král
1640031668
Pana Bardoně jsem kontaktoval s žádostí o pomoc při výběru správného hypotečního produktu. Od začátku probíhaly pravidelné schůzky s vysvětlením celé problematiky a návrhem několika vhodných produktů. Cením osobitý přístup, vlastní iniciativu k dotažení celé věci do konce a hlavně vysvětlení souvislostí laickým způsobem.
marcel dolinsky
marcel dolinsky
1636467007
se sluzbama sem byl nadmiru spokojen, chvalim profesionalny a osobny pristup.
Petr Hansel
Petr Hansel
1580113860
S přístupem jsem nadmíru spokojený. Na prvním místě bylo porozumění mým požadavkům. Po té co jsem byl seznámen, jakým způsobem pan Bardoň funguje, probíhala spolupráce zcela profesionálně. Bylo nabídnuto více variant s rozdílnou finanční náročností. Díky tomu jsem získal ideální produkt, který bych při návštěvě první banky určitě nezískal. Těším se, že budeme spolupracovat dlouhodobě.
Další recenzejs_loader

Jak jsme pomohli v konkrétních případech?

Pojištění pro každého

Pojištění

Mladá slečna Klára se na nás obrátila přes internet. Potřebovala pomoct ve své nesnadné situaci. Měla zájem o zajištění pasivního příjmu, kromě investic ale chtěla sjednat také životní pojištění.

Problém

Klára bohužel trpěla vzácným onemocněním, kvůli kterému ji v budoucnu hrozila snížená mobilita a tím i invalidní důchod. Když proto o pojištění sama usilovala, pojišťovna ji vždy odmítla. Z obav o svou sníženou zaměstnatelnost a hrozící tíživou ekonomickou situaci potřebovala získat určitou finanční jistotu.

Řešení

Nejprve jsme Klářin zdravotní stav nechali posoudit hned v osmi pojišťovnách. Ačkoliv byla většina odpovědí zamítavá, díky naší silnější vyjednávací pozici a vytrvalému přístupu nám nakonec jedna z oslovených pojišťoven klientku úspěšně přijala a uzavření životního pojištění umožnila. Za Kláru jsme následně vyřídili všechno potřebné, včetně zjištění a vysvětlení případných podmínek pojistné smlouvy. Kvůli zdravotnímu stavu bylo například nutné přistoupit na vyšší cenu pojištění, nicméně Klára s úlevou konečně získala zajištění i pro případné budoucí potíže, které by na základě jejího stávajícího zdravotního znevýhodnění mohly nastat.

Peníze, když jsou potřeba

Úvěry

S Lukášem jsme řešili úspěšné vyřízení úvěru, na který původně nedosáhl. Klient totiž přemýšlel nad vlastním bydlením a jako nejvhodnější se mu jevila možnost zrekonstruovat rodinný dům, ve kterém by následně mohl dvougeneračně bydlet se svými rodiči. Lukáš pracoval jako technik ve výrobě a v té době doplácel ještě nějaké půjčky z minulosti.

Problém

Jelikož ve starším domě žilo současně několik generací Lukášovy rodiny, nepřicházela z jeho strany v úvahu možnost dát dům do zástavy. Zkoušel proto oslovit svého známého pracujícího ve stavební spořitelně, ani ten mu ale nepomohl. Klientovi bylo řečeno, že v požadované výši nelze úvěr bez ručení nemovitostí vyřídit.

Řešení

S Lukášem jsme si domluvili schůzku a vše pořádně probrali. Nakonec jsme situaci šikovně vyřešili tak, že se oprava domu zaplatila z kombinace dvou úvěrů ze stavebního spoření. Tedy bez potřeby zastavovat nějakou nemovitost.

Klientovi jsme navíc výhodně zkonsolidovali stávající půjčky a díky tomu, že zanedlouho již bydlel ve svém, mu odpadla také nutnost platit nájem. I přes splácení úvěrů mu měsíčně nakonec zůstávalo na účtu dokonce více peněz než před zahájením naší spolupráce.

Řešení vlastního bydlení

Hypotéky

Lucie a Tomáš tvořili mladý pár, který si chtěl v Brně pořídit vlastní bydlení. Oba úspěšně dokončili studium na vysoké škole a na pracovním trhu teprve začínali. Shodli se na bydlení v bytě a začali chodit na prohlídky. Po několika absolvovaných konečně našli nemovitost, která jim oběma vyhovovala. Když si však chtěli v bance zažádat o hypotéku, nebyly jim uznány jejich příjmy a úvěr nedostali.

Problém

Lucie zrovna začínala s vlastním podnikáním a doposud nepodala žádné daňové přiznání. Tomáš učil na univerzitě a pobíral stipendium. Pro většinu bank se tyto příjmy nezdály být dlouhodobě udržitelné, jelikož stipendium jednou skončí a u podnikání bez daňového přiznání neexistuje doložitelná historie, ze které by se dalo vycházet. Žádosti o hypotéku nepomohlo ani to, že pár neměl našetřených dostatek peněz do základu.

Řešení

S Lucií a Tomášem jsme si sedli a důkladně zvážili všechny možnosti. V první řadě jsme hledali takovou banku, která by uznala specifické příjmy z nového podnikání a stipendia zároveň. Ze čtrnácti prověřovaných jsme nakonec opravdu jednu našli, a ta nám na žádost kývla. Následně bylo potřeba vyřešit absenci vlastních zdrojů. Hledali jsme proto nejrůznější způsoby, nakonec se jako nejvhodnější ukázala domluva s rodiči mladého páru, kteří dali do zástavy svůj byt. Nic proto již nebránilo tomu, aby klienti hypotéku získali.

Dneska už ve svém bytě bydlí Tomáš s Lucií a jejich narozenou dcerou spokojeně několik let.

Dlouhodobá investice

Investice

Zdeněk nás oslovil ohledně investic. Na účtu se mu „válelo“ uspořených několik set tisíc korun, které chtěl dlouhodobě zhodnocovat, aby peníze nepřicházely vlivem inflace o svou hodnotu. Vzhledem ke svému vytíženému pracovnímu životu a mnoha koníčkům ve volném čase však neměl na správu svých investic dostatek energie a času.

Problém

Ačkoliv se Zdeněk v problematice investování mírně orientoval, sám si netroufal podnikat žádné kroky. Zároveň chtěl mít se svými financemi co nejméně starostí a neztrácet jejich správou svůj drahocenný čas, který by mohl věnovat práci nebo rodině. Nebyl proto v té době schopen najít způsob, jak peníze investovat bez postoupení příliš vysokého rizika, zároveň s efektivním využitím aktuálních příležitostí trhu.

Řešení

Spolupráci jsme se Zdeňkem navázali v době, kdy světem cloumalo onemocnění COVID-19, které mimo jiné značně ovlivnilo situaci na akciových trzích. Zdeňkovi jsme po důkladném zvážení a propočítání všech možností doporučili investice do akcií.

Situaci na trhu jsme pro klienta následně bedlivě monitorovali a jakmile ceny námi nakoupených akcií narostly, část z nich jsme po domluvě se Zdeňkem na přelomu roku 2021 a 2022 prodali. Když poté začaly trhy padat, jeho peníze již byly uloženy v bezpečnějších nástrojích, které se během roku 2022 staly díky růstu základních sazeb opět zajímavě výnosnými.

Najdeme cestu

Poradenství

Aleš patřil již nějakou dobu k našim prémiovým klientům. Po čase se rozhodl, že si chce výrazně zvýšit svou životní úroveň a do budoucna vybudovat pravidelný pasivní příjem. Jeho cílem bylo si nejprve zajistit měsíční rentu ve výši 50 tisíc korun, a tuto částku po nějakém čase zdvojnásobit.

Problém

Alešovi bylo kolem třicítky. Věnoval se svému podnikání, ve kterém se mu sice dařilo, doposud však neměl uspořené žádné vlastní zdroje. Ačkoliv byl majitelem jednoho bytu, z pohledu banky nebyl vhodným žadatelem o úvěr, a nikdy pořádně nedosáhl na podmínky potřebné pro jeho schválení.

Řešení

Klientovi jsme vypracovali několikaletý finanční plán, jehož cílem byl pasivní příjem v požadované výši. V první řadě jsme Alešovi doporučili upravit daňovou politiku, díky čemuž konečně dosáhl na úvěr a mohl si vzít hypotéku. Za tu nakoupil nemovitosti, které následně začal pronajímat. Část peněz jsme mu rovněž doporučili investovat do vlastního podnikání a do aktiv, které jsme na základě našich metodik a analytických nástrojů vyhodnotili jako vhodné pro vybudování pasivního příjmu. 

Spolu s naší pomocí a všemi dílčími kroky finančního plánu dosáhl Aleš svého prvního cíle do dvou let od navázání naší spolupráce, druhého cíle o tři roky později.​​

Novinky ze světa financí

Přihlaste se k odběru našeho finančního newsletteru a získejte aktuální tipy a rady. Jako speciální bonus obdržíte e-book Vše o hypotéce – váš praktický průvodce světem hypoték, který vám pomůže lépe porozumět tomuto tématu. Odesláním vašeho e-mailu vyjadřujete souhlas s našimi podmínkami pro zpracování osobních údajů.

Získejte odborné poradenství

Kancelář

Brněnská 462/47, 779 00 Olomouc

Parkování

Parkovat můžete bezplatně na parkovišti vedle budovy.

MHD

Přímo u kanceláře se nachází zastávka MHD Pionýrská.

Zajímá Vás cokoli dalšího? Napište nám!

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.

Vše co potřebujete vědět o hypotéce na jednom místě

Zadejte svůj e-mail a my Vám elektronickou knihu „Vše co potřebujete vědět o hypotéce“ obratem pošleme. Čas od času vám navíc ve schránce necháme zajímavé a užitečné novinky ze světa financí doplněné o naše cenné postřehy z praxe. Odesláním emailu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.